חלק 2 – הכנות לחתונה איפור

איפור כלות ליום החשוב ביותר

על איפור כלות ועל מטרות

כאשר מדברים על איפור כלות, מדברים על התאמת כמה מטרות על מנת שהערב יקבל את משמעותו הראויה. כל כלה רוצה לשים את היום המאושר בחייה במקום הגבוה ביותר. באמצעות איפור כלות מקצועי וכמה טיפים, זה בהחלט אפשרי. במאמר הבא נדבר ב עיקר על מטרות של איפור כלות ובעיקר נספק לכם טיפים מותאמים של הרגע שלפני.

על איפור כלות ועל בחירה

אז מה למעשה מביאות המטרות? איפור כלות מביא כמה מטרות כמו התאמת האיפור על פי קווי הפנים לרבות עור הפנים, אחר כך מגיעה האפשרות לשמר את האיפור למשך כל שעות היום ובפרט האירוע. היכולת להפוך כל כלה למדהימה ביום חגה ובעיקר טיפול הפנים הרבה לפני האירוע עצמו. מיותר לציין כי הרבה לפני השלב של איפור כלות, חשוב לטפל בעור הפנים ולנקות אותו עשרה ימים לפני האירוע, במשך עשרת הימים, תעלם האדמומיות והעור יוותר נקי ומוכן לאיפור. מומלץ שלא לשתות אלכוהול ולוותר על עישון, מים הם טהרת הדבר והם מסייעים לעור פנים מושלם. כך גם שינה טובה.

איפור כלות מושלם

על איפור, עשה ואל תעשה

בהמשך לנישה של איפור כלות ובפרט איפור, חשוב לציין כי אין להשתמש בזוהרים, מבריקים וכל השאר. זה לרוב לא מצטלם טוב. אין להשתמש בצבעים כהים או בהירים מדי ויש לחלוק את האיפור באופן שווה וזהה ולא רק על אזורים מסוימים. יש להשתמש בגוונים טבעיים אשר יספקו את המראה הטבעי גם כשמדברים על איפור כלות.

טיפים נוספים למראה המושלם

רגע לפני הרגע הנוצץ והייחודי, יש לבחור מייק אפ מוצק רק לבעלות עור רגיל, מיותר לציין כי נשים בעלות עור שמנוני, יש להיזהר ולעבוד איתן בקפידה הראויה, זאת על מנת שלא לצור מראה שמנוני הרבה לפני רגע הצילומים וכל השאר. יש למרוח קונסילר מתחת לעיניים על מנת לסלק מראה עייף או עיגולים שחורים, את הקונסילר יש להחדיר בעדינות אל תוך העור באמצעות כריות האצבעות. יש לייצב את הכול באמצעות פודרה. אין להניח פודרה באזורים מקומטים וזאת על מנת לקבע את המקום בלבד.

למוצרי טיפוח מובילים הקליקו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

© 2019: קליעות ושזירות שיער | KABBO Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress